Pse i ka kapluar e keqja myslimanët

Share
 

Manage series 1228388
By Discovered by Player FM and our community — copyright is owned by the publisher, not Player FM, and audio streamed directly from their servers.
Në këtë ligjëratë hoxha i nderuar flet rreth shkakut të mbetjes mbrapa të myslimanëve dhe sqaron se shkaku kryesor janë vetë veprat e tyre.

2 episodes available. A new episode about every 0 hours averaging 51 mins duration .