FemiFolks

Share
 

Manage series 2979617
By Rezar Naco. Discovered by Player FM and our community — copyright is owned by the publisher, not Player FM, and audio is streamed directly from their servers. Hit the Subscribe button to track updates in Player FM, or paste the feed URL into other podcast apps.
Një Podcast nga disa gjimnazistë dhe studentë të qytetit të Korçës, në kuadër të fazës PowerUP si pjesë e projektit "Every day is women's day" në bashkëpunim me Këshillin Rinor të Ambasadës Amerikane. Në qendër të këtij projekti dhe podcasti është trajtimi i temave mbi barazinë gjinore dhe feminizmin.

One episode