Luajmë në fushën time

Share
 

Manage series 2930885
By Rezar Naco and Jani Cicani. Discovered by Player FM and our community — copyright is owned by the publisher, not Player FM, and audio is streamed directly from their servers. Hit the Subscribe button to track updates in Player FM, or paste the feed URL into other podcast apps.
Ky është një podcast ku mund të gjejnë veten të gjithë futbollistët e rinj dhe jo vetëm, të cilët duan që të shprehen dhe të tregojnë historinë e tyre në lidhje me lojën më të njohur në botë futbollin. Këtu do të mund të zbuloni dhe të mësoni jo vetëm emocionet e bukura që kjo lojë iu fal protagonistëve, lojtareve, por do të mund të zbuloni edhe “prapaskenat” e atyre që janë pjesë e botës së futbollit.

3 episodes