Sleepover

Share
 

Manage series 2926052
By Rezar Naco, Ana Menkshi, Fatjola Seiti, and Griselda Qato. Discovered by Player FM and our community — copyright is owned by the publisher, not Player FM, and audio is streamed directly from their servers. Hit the Subscribe button to track updates in Player FM, or paste the feed URL into other podcast apps.
Biseda mes vajzash... Ne jemi tre shoqe, Ana, Griselda dhe Fatjola që shpesh na pëlqen të mblidhemi në shtëpitë e njëra–tjetrës dhe të bëjmë Sleepover. Gjatë kësaj kohe flasim për temat që kemi për zemër, qeshim, i presim fjalën njëra-tjetrës, hamë junk food, në përgjithësi bëjmë ç'është e mundur që të kalojmë mirë...

2 episodes