Unicus

Share
 

Manage series 2927526
By Rezar Naco and Kiara Panolli. Discovered by Player FM and our community — copyright is owned by the publisher, not Player FM, and audio is streamed directly from their servers. Hit the Subscribe button to track updates in Player FM, or paste the feed URL into other podcast apps.
Ti je unik, ndaj ky podcast të dedikohet ty. Pavarësisht se ke ardhur në jetë si gjithë të tjerët, ti je i veçantë. Ti je unik, sepse vlen më tepër se gjithçka. Dua të zbulosh bukurinë tënde në çdo formë që ajo shfaqet, qoftë atë të jashtme që gjithkush e sheh, por edhe atë të brendshmen që gjithkush e ndien. Prandaj dua të më dëgjosh, të motivohesh dhe të gjesh veten brenda fjalëve të mia... dhe të zbulosh sa vlerë ke.

One episode