Wallflowers

Share
 

Manage series 2924895
By Rezar Naco, Johana Thaka, Egin Cenolli, Jusila Fili, and Egida Zenel. Discovered by Player FM and our community — copyright is owned by the publisher, not Player FM, and audio is streamed directly from their servers. Hit the Subscribe button to track updates in Player FM, or paste the feed URL into other podcast apps.
Një grup miqsh, adoleshentë që bëjnë biseda nga më të ndryshmet në përpjekje për të qenë sa më argëtues dhe interesantë.

2 episodes