Radio D Pjesa 1 | Mësoj gjermanisht | Deutsche Welle

Share
 

Manage series 1110181
By Discovered by Player FM and our community — copyright is owned by the publisher, not Player FM, and audio streamed directly from their servers.
Paula dhe Filipi mbledhin materiale për raste misterioze. Ndiqi redaktorët e Radio D në gjithë Gjermaninë dhe mësoni në këtë mënyrë gjermanishten! Ky kurs stërvit në mënyrë të veçantë të kuptuarit në dëgjim.

26 episodes available. A new episode about every 0 hours averaging 14 mins duration .