Me zemër...

Share
 

Manage series 2923373
By Rezar Naco and Anastasia Mitre. Discovered by Player FM and our community — copyright is owned by the publisher, not Player FM, and audio is streamed directly from their servers. Hit the Subscribe button to track updates in Player FM, or paste the feed URL into other podcast apps.
Podcast nga Anastasia Mitre. Gjithmonë kam dëshiruar të jem motivim për të tjerët, për gjithë ata që kalojnë një moment të vështirë dhe ndihen vetëm, pa përkrahje. Ta dinë se nuk janë vetëm dhe se do të kenë gjithmonë një person të gatshëm për t'iu dhënë motivim...

3 episodes