Music, Love, Books and the Moon...

Share
 

Manage series 3000377
By Rezar Naco and Altea Kaso. Discovered by Player FM and our community — copyright is owned by the publisher, not Player FM, and audio is streamed directly from their servers. Hit the Subscribe button to track updates in Player FM, or paste the feed URL into other podcast apps.
Le të përpiqemi të kuptojmë një copëz të pazëllit të pafundëm,kompleks dhe të paqendrueshëm që formojnë mendimet,ndjenjat dhe veprimet tona gjatë gjithë udhëtimit tonë në atë të ashtuquajturën botë.

4 episodes