Read a Book

Share
 

Manage series 2986642
By Rezar Naco, Era Dervishllari, and Petrina Petriti. Discovered by Player FM and our community — copyright is owned by the publisher, not Player FM, and audio is streamed directly from their servers. Hit the Subscribe button to track updates in Player FM, or paste the feed URL into other podcast apps.
Përshtypje nga librat më të rinj. Një podcast nga Era dhe Petrina, dy vajza të dashuruara me librin. Në çdo episod të tij do të sjellin përshkrimin e një libri shumë të dashur për to, të cilin jua sugjerojnë që ta lexoni.

5 episodes